Vietnamca tercüme

Vietnamca tercüme

Vietnamca tercüme

Dünya tercüme bürosu – Profesyonelce Vietnamca’dan  türkçeye ve ingilizceye  tercüme  hizmeti sunmaktadır . Ayrıca diğer dilerden direkt olarak  Vietnamcaya ve vietnamcadan diğer dilere  tercüme etmekteyiz. Bu  alanda  yetişmiş iso belgesine sahip uzman tercümanlarımız  vardır ., her türlü , teknik ,tıbbi, ticari  tercümelerinizi yapmaya hazırız . ayrıca , sabıka kaydı, doğum belgeleri   tıbbı rapor fizibilite gibi evraklarınızı kusursuz  olarak vietnamcadan türkçeye veya vietnamcadan ingilizceye tercüme etmeye hazırız.. her türlü  tercüme projelerinizde  bizi arayanız  hizmetlermiziden memnun kalacaksınız.

 

Tüm tercüme hizmetleri için bize ulaşınız: e-mail adresimiz: dunyatercume34@gmail.com

Dil hizmetleri konusunda inınılmaz bir tecrübeye sahibiz, aynı zamanda  dil sektöründe , deneyime sahip uzman tercümanlar istihdam etmekteyiz .her türlü teknik belgeler, paten,t baş vurusu, web siteleri , ekonomi   ile ilgili her türlü  pazarlama koordinosyon  projelerini eksiksiz olarak tercüme etmekteyiz . Dünya tercüme bürosu  en iyi Vietnamca tercümanlar kadrosuna sahiptir, göçmenlik ile ilgili her türlü belge, mahkeme kararları , sigorta forumları  ve belgelerini profesyonelce tercüme etmeye hazırız . fiyatlarımız uygun olup rekabetedebilir düzeydedir

 

İstanbul merkezli  bir tercüme bürosuyuz, müşterilerimize zamanla yarışarak en iyi tercüme hizmetlerini vermekteyiz.,  elektronik posta  ile veya whatsApp ile    -noter vilayet, apostil konsolosluk tasdikli hizmetler vermekteyiz,belgelerinizi ayrıca motokurye ile elden ele teslim edebiliriz.

Tercüme hizmetleri , belgelerin veya tercüme projelerinin boyutuna ve miktarına bağlıdır, gerekirse  işin aciliyetini göz önünde tutarak sıkı sürüler içinde  çalışıp, müşterinin talimatına gore  tercüme projelerinizi  en uygun zaman dilimi içinde teslim edebiliriz.

 

Acil tercüme

Tercümanlarımız iş kalitesine değer vererek  prıofesyonelce faaliyet göstermektedirler. Aynı zamanda müşteri sadakatıne önem vererek projeleri garantili bir şekilde  yüksek kalitede yapıp Müşteri memnuniyetini  Göz önünde tutarak   müşterilerimize  teslim etmekteyiz. Kaliteli hizmet sunmamız, müşterilerimiz tarafından her zaman takdir görmüştür, ayrıca  simultane ve ardıl tercümanlık hususndada  hizmet vermekteyiz.

 

türkçeden Vietnamca’ya ve Vietnamcadan Türkçeye Suduğumuz tercüme projeleri  aşağıdakilerden oluşmaktadır:

-, alt yazı tercümeleri,

– katalog,

-fizibilite,

– rapor

-Her türlü   resmi evrak

-medikal ve teknik belge tercümeleri

-hukuki  tercümeler

-kitap tercümeleri

-Dublaj hizmetleri

-Transkripsiyon Tercüme  Hizmetler

 

Bizimle nasıl çalışırsınız;  her konuda tercüme talebiniz için , bizden yazılı veya sözlü teklif alınız.  Tercüme hususunda teklif almak için lütfen talebenizi dunyatercume34@gmail.com adresine gönderiniz.. yetkili elemanlarımız kısa bir  sure içerisinde   projenin tahmini fiyatını ve teslim süresini mail ile bildirecektir.banka kanalıyla ödeme yapıldıktan sonar hemen tercümelerinize başlar  zamanında teslim ederiz.

 

 

Ingilizce , almanca , fransızca , arapça , italyanca , ispanyolca, rusça, ukraynaca , bulgarca, holandaca, sırpça , makedonca , hırvatça, danca, fince ,Norvecce, malayca , tayca , katalanca, osmanlıca,kırgızca , kazakça , azerice  ve belerusça’dan Türkçeye ve Türkçeye yukarıdaki dillere  kaliteli bir şekilde tercüme etmeye hazırız. Tüm dillerde 300 kişiden fazla yetişmiş uzman tercümanlarımız bulunmaktadır. Müşterilerimize  en uygun fiyatla  hızlı bir  şekilde hizmet vermekten mutluluk duyarız.

https://tercumanlik.com/hakkimizda