Güvenli ve Hızlı Tercüme  Hizmetleri Nasıl Yapılır

Bugün Dünya Tercüme, ISO: 9001 kalite ve ISO: 27001 veri güvenliği sertifikası alan  bir Tercüme bürosundur, böylece belgelerinizin daima en üst düzeyde profesyonellik ile ele alınacağından ve güvenli  İstanbul ofislerimizden gelen en kesin güvende olacağından emin olabilirsiniz, Marmaray Garının hemen çaprazındadır

Tüm Sektörlerde Uzmanlık 35 yıldan fazla bir süredir sektörde yer alarak, geniş bir endüstride binlerce müşteriye 100’den fazla dilde dil ve Tercüme, çeviri hizmeti sağladık. Birçok firma bizi dil bölümü olarak görür. İnsanlar hakkında bize söylenen harika şeylerden bazıları için referanslarımıza bakın.

Her Alanda Çeviri Hizmetleri

Profesyonel Tercümanlar küresel ağımız aracılığıyla ‘Dünya tercüme ‘ hizmetinden konferans çevirmenlik, Tercümanlık alanına kadar Türkiye’nin 1 numaralı dil hizmetleri sağlayıcısıdır. Web sitesi ve SEO lokalizasyonu ile En yüksek standartta hizmet almanızı sağlamak için yöneticilerimize güveniniz.
İnsanlar, ‘ TERCÜME  YAPARIZ ‘ derken,   Fransızca’ya çevrilmesi gereken bir sayfa belge düşünüyorlar. Ya da Almanca. Ya da okulda öğrendiğimiz başka bir dil. Gerçekte, Tercüme hizmetlerimiz, Teknik , hukuki, bilimsel, makale , web sitelerine kadar, Reklam , kitap tercümeleri ,seslendirme ve transkripsiyon gibi her şeyi içerir, her konuda ve her alanda  tercümanlık  hizmet vermekteyiz . Tüm konularda ve alanlarda  tercüme yapmaktanmutluluk duyuyoruz. 100’den fazla dilde (, Arapça,,ingilizce, İtalyanca, İspanyolca, Portekizce, Sırpça ,-rusça, flemangça, Boşnakça ,Bulgarca, yunanca Fransızca ve Almanca da dahil olmak üzere)  her alanda tercüme  hizmet vermekteyiz ,  Dünya Tercüme Bürosu küresel bir  pazarda rekabet etmek isteyen iddialı işletmeler için ilk çağrı merkezidir. Hızlı, doğru ve rekabetçi fiyatlarımız ile  dünya çapındaki çevirmenler ağımız 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.

Yüksek Eğitimli kadromuz, her yıl  100 dilde 20 milyon karakterden fazla tercüme  hizmetini ve  işlemini gerçekleştirmektedir. Tercümanlarımız  Sağlık, sosyoloji, finansal hizmetleri ve tüketici pazarlaması gibi sektörlerde   yüksek derecede seviyesi  kanıtlanmış tecrübeye sahiptirler. Kendi dil bilimcilerimizi gerçek anlamda kodlama konusunda eğitiyoruz, ayrıca bu uzman görevler için  pazar araştırması çevirisinde geniş tecrübeye sahip olanları işe alıyoruz. Bunu yaparken, müşterinin sesini yansıtacak şekilde garanti edilen doğru sonuçları sunabiliriz.

24 saatlik zaman dilimi  içinde 100  dilde tercüme yapıp  Hızlı dönüş sağlamaktayız

 Kalite güvencesi (ISO 9001)

Rekabetçi fiyatlar Rekabetçi Fiyatlar  ile  ve Birinci Sınıf Hizmeti sizei sunmaktan mutluluk duyarız   tam  maliyet öğrenmek için ayrıntılı olarak  düzenlenen çeviri fiyat listesi ne bakanız

Hızla Çeviri projelerinin hızlı dağıtımı Kaliteden ödün vermeden , çeviri projelerinin hızlı dönüşümü, işi teslim almaktan itibaren  teslimata kadar yıldırım hızı  ile   hazırlamaktayız.. hiç Endişelenmeyin,   çeviri kadromuz  ve tüm  takımımızın herhangi bir üyesine  eğitimimiz  hakkında soru soru sorabilirsiniz  . İşin hızı, baş döndürücü bir hızla artmaya devam ederken, unutmayınız ki  işin kaliteside hızlı dönüş sürelerine ilaveten  kadromuz  en önemli olan çok doğru bir şekilde  çeviriler yapmaktadır.

yeminli ve Noter Tasdikli Tercüme

Arapça tercüme  hizmetlerimiz, ehil  olan  tercümanlar ile sizlere sunulmaktadır. Acil tercüme ile çeviri hızlı  bir şekilde yapılır. Bu işlemler bittikten sonra , tercümeyi  notere tasdikletme  gereği istediğiniz takdirde  talebiniz  isteğiniz doğrultusunda bu tercüme acilen  notere  götürülür ve hızlı bir şekilde tasdik ettirilir  .evrakların veya  resmi belgelerin  notere  tasdikletme  süreci de tıpkı tercümenin yapılma süreci gibi çok hızlı bir şekilde  tamamlanacaktır. Tercümenin  yapıldığı aynı gün dahilinde ,  özel ekiplerimiz  ile noter işlemleri tamamlanmaktadır.

Teslim süresi ve Anında Fiyat

Arapça Türkçe tercüme  veya Türkçe Arapça tercüme  konusunda  çeviri alanında

Acil tercüme  sistemde size sunulan “fiyat al” seçeneği ile yaptırmayı düşündüğünüz tercümenin maliyetini  derhal  öğrenebilirsiniz. Bunun için Arapça Türkçe Tercüme veya Türkçe Arapça  Tercüme  alanında sunacağınız dosyayı, sistem üzerinde sürükleyip bırakarak ve  Tercümenizin  işaretlemeniz yeterlidir.  Bu yöntemle  tercümesini talep ettiğiniz  işin fiyatını öğrenmek için gereksiz zaman  kaybetmiş olmazsınız.  ACİL TERCÜME  tarafından size sunulan bu  kolay yöntemle zorunda kalmadan, fiyat teklifi alıp hızlı  tercüme imkânına  hızlı bir şekilde  kavuşursunuz.

Sektörel Uzman Çevirmenler

HIZLI ÇEVİRİ kadrosunun yeminli çevirmenleri, Arapça alanında hukuk, sağlık, medikal, yazılım, reklamcılık, pazarlama gibi pek çok alanlarındaki Arapça teknik terim ve jargonda uzmandır. Bu sektörlere ait konular, çeviride akıcılık ve ustalığı gerektirir. Uzman çevirmenlerden oluşan kadronun hedefi, doğru ve tutarlı metinlerden oluşan bir çeviri yapmaktır.

DÜNYA TERCÜME BÜROSU ŞUBELERİMİZİN İLETİŞİM BİLGİLERİ İÇİN TIKLAYINIZ