Sırpça Dilinde Geçmiş Tarihi

Sırbıstan cumhuriyeti tahminen 425 yıl Osmanlı egemenliği altında kalmıştır, balkan harbinde bağımsılğını kazmıştır , sırbıstan balkanlarda yer alan bir devlettir resmi dili Sırpçadır batı tarafında hırvatıstan kuzey tarafından macirastan doğu tarafından Romanya  güney tarafındada Makedonya ve Kosova bulunmaktadır.Sırp dili, Slav dili katagorisinde olup  Yunanca , Türkçe  ve diğer dillerden çok sayıda kelimeler içermektedir  Sırpca , Sırbıstan, Bosna Hersek ve karadağın resmi dilidir.  Bu nedenle sizlere sunulan Sırça çeviri hizmetleri ile en hızlı teslim ve en uygun fiyatlar garantisinde hizmetlerimizi sunuyoruz.

Boşnakça ve Sırp benzer. kullanılan bu üç dil “Sırp-Sırpça” yapay jenerik adıyla bilinen. 10’dan fazla Sırpca  dil uzmanlarımız  bulunmaktadır . Kadromuz  ve büromuz  ISO 9001: 2000 Kalite Yönetim Sistemine sahiptir  kadromuzun  dilsel eğitimi, çeviri deneyimi  en az 7 yıldır. Bizim Sırp tedarikçilerin çok sayıda Sırpça çevirmen onaylanmıştır. Bu yeterlilik Mahkeme çalışmalarda noter yanı sıra yorumlanması için sertifikalı Sırpça çeviriler için esastır.

Sırpça Çeviri Hizmetlerinde sizlere neler sunuluyor?

  Sırpça çeviri üç aşamadan geçer.

  • Sırp tercümanlar Trados’ programını kullanarak   dil  terminolojisi hususunda  MultiTerm ile çalışır.
  •  tercümanlarımız ve büromuz Veri güvenliği, ve gizliliği  hususunda çok titizdir  tercümeleriniz  veri tabanlarımızda  depolanır  , ileriki zamanlarda ihtiyaç duyduğunuzda veya tercümeleriniz   kayıp ettiğinizde ,, bizim elektronik arşivinde bulabilirsiniz.
  • Dünya Tercüme bürosu  küresel olarak çalışmaktadır  .beynelmillel  olarak tüm  müşterilerimize hitap ediyoruz, tüm tercümanlarımız  tecrübelidir
  • Hukuki, ticari , tıbbi , Makine ve teknolojileri, İşletme, Maliye, Reklamcılık, iletişim, halkla ilişkiler, Ulaştırma, Bilgisayar donanım ve yazılım, ,Bilim, Tarım, Otomotiv,  sektöründe çalışmaktayız her türlü belge ve kipa titizlikle tercüme edilir
  • Gizlilik
  •  gizlilik hususnda müşterilerimize  gizlilik sözleşmeleri imzalamaktayız.

En yaygın olarak aşağıdaki dilleri Sırpçadan hedef dile veya hedef dilden Sırpçaya tercüme hizmeti vermekteyiz.

Sırpça Fransızca- Sırpça Almanca -Sırpça İspanyolca- Sırpça İsveççe- Sırpça Lehçe -Sırpça Çekçe- Sırpça Slovakça- Sırpça Slovence -Sırpça Macarca -Sırpça Romence- Sırpça Bulgarca vb. çapraz diller kullanılmaktadır.

 

Sizlere sunulan en uygun Sırpça çeviri fiyatları için tıklayınız.