Portekizce yeminli tercüme bürosu

Portekizce tercüme

Portekizce yeminli tercüme

Portekizce tercüme bürosu

Portekizce dili

Portekizce dili

Portekizce dili

Portekizce dili

Portekiz cumhuriyeti

 

Portekiz cumhuriyeti bir avrupa ülkesidir , avrupanın güney batısında yarım ada üzerinde  bulunmaktadır, portekizin  avrupadaki  hududu  şöyledir  batı ve güney taraflardan   atlas okyanusu , kuzey taraftan ispanya kraliyeti ile komşudur, okyanusun kuzey tarafında yer alan azorlar ve medeira adaları portekiz cumhuriyetinin  bir parçası olup özerk yönetimleri ile  idare edilmektedir. Portekiz  cumhuriyeti tarih boyunca muhtelif medeniyete ev sahipliği yapmıştır,örneğin  emevi devleti , fenikliler ,  cermenler  romalılar ve yunanlılar  tarafından uzun  bir süre idare edilmiştir.

Portekiz cumhuriyeti

Portekiz cumhuriyeti  bir nato üyesidir , 1985 yılında avrupa  topluluğu birliğine katılmıştır , yönetim sistemi cumhuriyettir, demokrasi yöntemiyle idare edilip 5 yıldar bir seçim ile cumhur başkanı ve  cumhuriyet meclisi  yöntemiyle yönetilmektedir. Portekizin nufüs 13 milyondur halkı cermen ve eski romalılardan oluşmaktadır. Portekiz nufüsünün büyük çoğunluğu katoliktir, önemli  bir türizim ülkesidir son yıllarda çok göç alan bir ülkedir. Portekiz yaz mevsiminde önemli festivaller düzenlenmektedir, en önemli festivaller haziran ayında yapılır,fevstivallerde  geleneksel dans, ve havai fişeklerle kutlanır. Portekiz cumhuriyetinde çok sayıda petrol refinerileri, çimento fabrikaları otomotiv, tekstil kağıt, ayakkabı ve cam üretim fabrikaları  bulunmaktadır . Ayrıca adalar bölgesinde  türizim çok önemli bir geçim kaynağıdır.

 

Portekizce yeminli tercümeler

Dünya tercüme bürosu , güçlü ve profesyonel  kadrosuyla , teknik ,edebi, hukuki,tıbbi ve ticari alanlarda her türlü  resmi  ve makele tercümeleri siz  değerli müşterilerimize  yapmaktadır r. Profesyonel ve deneyimli kadromuz vasıtasıyla, ticari sözleşmeler,roman , dava dileçleleri , patent, şiir ,oyun senaryo ,her türlü sertifika , diploma  web siteleri tıbbı raporlar  fizibilite raporları , mektup ve her türlü resmi evrakları  yüksek kalitede noter   vilayet ve apostil tasdik olarak yapmaya hazırız.

Ayrıca çapraz dil’de portekizceden –ingilizceye , ingilizceden portekizceye , her türlü teknik , bilimsel ,kültürel  , sosyal , siyasi  makaleler  ,ve metinler , mühendislik belgeleri , pazarlama , sözleşme gibi belgeleri  tercüme edebiliriz,  tercüman  kadrolarımız  tercüme ile ilgili   terminolojilere hakim olup kaliteli ve hızlı bir şekilde hizmet sunmaktadırlar.

Dünya tercüme olarak acil durumlarda müşterilerimizin talebini karşılamaktayız, çok hızlı ve kaliteli bir şekilde günde 200-300 bin karkter arası yapabilmekteyiz,  müşterilerimizin  tercüme ihtiyaçlarını  hızlı ve verimli bir şekilde karşılamaktayız.

 

Portekizce yeminli tercüme bürosu

Ayrıca  tüm belgelerinizi noter yeminli veya noter , apostil, vilayet tasdikli işlemlerinizi çok  kısa  zaman içersinde yapıp sizlere teslim edebiliriz.  Tüm tercüme ihtiyaçlarınız için lütfen taleplerinizi dunyatercume34@gmail.com’ adresine mail ile ulaştırınız en kısa zamanda  talebiniz  karşılanacaktır.

Dünya tercüme bürosu  türkçeden portekizceye veya portekizceden aşağıdaki dillere  kaliteli bir şekilde  tercüme hizmetleri sunmaktadır:-
Portekizceden almancaya, arnavutçadan portekizceye, arapçadan portekizceye , bengalcadan portekizceye, çinceden portekizceye, portekizceden koreceye,dancadan portekizceye, hırvatçadan portekizceye,slovakçadan portekizce,e, slovenceden portekizceye , italyancadan portekizceye, ispanyolcadan portekizceye,portekizceden finceye ,fransızcadan portekizceye , yunanacadan portekizceye , ibraniceden portekizceye, hintçeden portekizceye , holendacadan portekizceye , izmlandacadan portekizceye, japoncadan portekizceye,macarcadan portekizceye, litvanyacadan portekizceye, moldavcadan portekizceye, makedoncadan portekizceye , lehçeden portekizceye , romenceden portekizceye, nrusçadan portekizceye, ukraynacadan portekizceye, sırpçadan portekizceye, isveççeden portekizceye, norvecceden portekizceye, , taycadan portekizceye, urducadan portekizceye, vietnamcadan portekizceye , türkçeden portekizceye

 

https://tercumanlik.com/hakkimizda