Norveçce Dilinde Geçmiş 

Norveç,  bir İskandinavya ülkesidir, batı avrupanın kuzey kısmı bölgesindedir, Norveçin ana dili Norvecce’dir, aynı zamanda Norveçce dili dancaya ve İsveççeye çok  benzer  bir dildir , öyle ki   bu üç dilden birisini  iyi bilen bir kişi diğer iki dili rahatça anlar  ve konuşur çünkü bu dillerin cümle yapıları  ve gramerleri  birbirlerine çok yakındır. Norveç devletinin  doğu taraftan Rusya , İsveç ve Finlandiya devletleri ile sınırı vardır, Atlantik denizi   ve  kuzeyde kuzey buz denizi ile örtülüdür.  Norveç İskandanavya ülkelerinin omurgası mesabesindedir. Norveç’de çok sayıda adacıklar ve kayalıklar bulunmaktadır. Norveç birleşmiş milletlerin raporuna göre dünyanın en mutlu ülkesidir, nüfusu, coğrafi kaynaklarına  göre çok azdır, genelde  nüfusu 6-7 milyon olup   nüfusu çok yaşlıdır,  ekonomisi  gelişmiş bir ülkedir aynı zamanda zengin petrol rezervine sahiptir, yaşam düzeyi çok yüksektir, balıkçılık sektörünü elinde bulundurmaktadır bu yüzden Avrupa topluluğuna üye olmak istememektedir, Avrupa topluluğuna girmek için  Norveç halkı iki defa referandum ile girmeyi red etmiştir. Petrolün dünya piyasasanı da iniş çıkışı nedeniyle Norveçin  diğer ülkeler gibi  ekonomisi sıkıntıya girmemiştir çünkü Norveç petrol gelirlerini iyi kullanarak bir fon kurmuştur. Norveç tabii güzelikleri, yayla görünümünde  olan sıra ve yüksek dağlara sahiptir, yeşili ve tabii güzeliği çok olan bir İskandanavya ülkesidir. Norveç aynı zamanda bir nato ülkesidir, kuzey kutup   ve coğrafi  nedenlerle  Rusya   ve  Amerika birleşik devletleri arasında bir dengeleyici rol aynamaktadır.

Norveçce Çevirilerde Hizmetlerimiz Nasıl Yapılmaktadır.

 Dünya tercüme bürosu  çok sayıda  ana dili Norveçce tercüme hizmetleri olarak çok sayıda yeminli tercüman istihdam etmektedir  Her alanda uzmanlaşabilen en yetenekli tercümanları kullanıyoruz . Uzun yıllara dayanan deneyim ve   yurtdışındaki güvenilir ortaklar ile yakın işbirliği, yaptığımız için  tüm ticari , hukuki, tıbbı ve teknik tercümelerinizi  ve tüm özel ve resmi  belgelerinizi  Norveçce’den tüm dillere ve  tüm dillerden Norveçce ye hatasız ve kusursuz bir şekilde yapmaya hazırız. Çalıştığımız tüm  tercümanlar  hedef dilin ana dili konuşmacılarıdır.

Norveççe tercümelerde terminolojinin tutarlılığını ve doğruluğunu garanti etmemizi sağlayan en gelişmiş çeviri uygulamalarını, yani Trados gibi  bilgisayar  program destekli   araçlarını ve donanımları  kulanmaktayız .Uzun vadeli işbirliği sonucunda kişisel terminoloji tabanı ve  tercüme hafızasını  sizin için oluşturulabiliriz . Buda  müşteriler için büyük indirimler  sağlayacağı  anlamına gelir. Norveçce çeviri hizmetlerimizden yararlanmak için bizlere aşağıdaki adreslermizden ulaşabilir aynı zamanda Norveçce çeviri fiyatları için tıklayarak 1000 karakter tercüme fiyatlarımızı görebilirsiniz.

Genel talepler için

 dunyatercume34@gmail.com, dunyatercumeharbiye@gmail.com veya dunyatercume1@gmail.com  adresinden Proje Koordinatörümüze başvurun veya  doğrudan bizimle  212-5115496, 2968430,2661992 no.lu telefon ile bizimle iletişime  geçiniz.