Tercüme Hizmetleri Hakkında Bilgilendirme

Hızlı ve yüksek kaliteli Norveççe tercümeler istiyorsanız  Dünya Tercüme bürosu  sizin için  mükemmel bir partner’dir. Norveç devletinin balıkçılık sektörü ve gelişmiş ekonomisi sebebiyle geniş dış ticaret faaliyetine  sahiptir. Norveç, dünyanın en önemli emtiaları olan balıkçılık, metal ve petrol ile dünyanın en müreffeh ülkelerinden biridir. Dünya Tercüme bürosudur, her konuda her dilde Norveçce dilinde tercüme hizmeti sunmaktadır. Aşağıdaki alanlarda uzmanlığa sahiptir.

  1. Hukuki tercüme
  2. Mali tercüme
  3. Teknik tercüme
  4. Tıbbi tercüme
  5. Göçmenlik belgeleri

Tercüme hizmetlerimiz rekabet edebilir fiyatıyla ve  hızlı teslimat  süresiyle   müşterinin beğenin kazan bir bürodur. İngilizce’den Norveççe’ye veya Norveççe’den Türkçeye ve İngilizce’ye tercüme  istiyorsanız, o zaman  fiyat listemize  bir göz atınız lütfen Tercüman kadromuz uluslararası  tercümanlık derneği üyesidir. Dilbilimcilerimiz tercüme sektöründe  çok yetenekli olup, büromuz içinde yapılan  test , kontrol  işlemlerimiz müşterilerimize en yüksek kalitede tercüme sağlamaktadır. Noter ve Apostil tasdiki dahil olmak üzere hemen hemen her ülke için  her konuda  her dilde onaylı tercümeler yapmaya hazırız Tercüme hizmetleri aşağıdakiler dahil olmak üzere bir dizi Tercüme  hizmeti sunuyoruz: Norveççe’den  hedef dile  her türlü  CD  video tercümeleri  ve transkripsiyon Norveççe’den hedef dile altyazı tercümeleri Norveççe ‘den hedef dile PDF belgesinin  tercümeleri Norvecce’den hedef dile   teknik , hukuki, tıbbı, ticari tercümeler Norvecçeden derdef diler her türlü resmi ve özel  belge tercümeleridir. Ayrıca  sanayi  ve endüstri sektörü için Türkçeden veya İngilizce’den Norveçce’ye tercümeler sunabiliriz. Örneğin broşür, katalog, el kitaplar veya dijital içerikli tercümeler  yapabiliriz.

Yetenekli proje yöneticilerimiz sayesinde  tüm  ihtiyaçlarınızı hızlı bir şekilde karşılayabiliriz . Tercümanlarımız   ana dil  dilbilimcileri olup çoğu Norveç’te  ikamet etmesine rağmen  dünyanın dört bir yanına  hızlı bir şekilde hizsmet vermekteyiz

Haftanın 7 gün, 24 saatini değerlendirerek   kaliteli Norveççe tercüme hizmeti  sunmaktayız .

 Norveççe tercüme  Hizmetlerimiz şöylerdir

  • Norveççe Web Sitesi Tercümesi
  • Ticari ve hukuki sözleşmeler
  • Broşürler veya sosyal medyaya  tercümeleri  yapabiliriz
  • Norveççe Finansal tercüme  Hizmeti sunabiliriz

İflas, yıllık raporlar, yabancı kayıt dosyaları, fon raporları , Finans ve muhasebe belgeleri, sigorta poliçeleri ,  borç senetleri, vekaletname vs. Gibi tercümeleri kusursuz ve hatasız olarak yapabilirz.

Dünya tercüme bürosu halihazırda birçok hukuk firması ile hukuk tercümesi   yapmış  ve çok sayıda üretim ve imalat sanayi alanında müşterilerin  güvenini kazanmıştır.hukuk alanında uzmanlaşmış Tecrübeli kadromuz , olağanüstü kalitede tercüme yapıp firmanın gizli kalması gereken bilgilerini  ifşa etmez ve bu konuda her türlü taahhüdü vermektedir.

Tıbbi Tercüme Hizmeti hususunda  tercümanlarımız  birçok farklı  alanda uzmanlaşmıştır. Yani kurumların  ihtyaç duyduğu tıp, kimya, farmakoloji, biyokimya, biyoteknoloji veya toksikoloji  sahalarında  tercüme  yapmaktadır.

Bu konuda büromuz özel bir ekip kurup  tıp ve ilaç sektörü  için özel olarak  kaliteli tercümeler  yapmaktadır. Tıbbi ve eczacılık alanındaki dilbilimcilerimiz tıbbi makaleler’den  ve dergi  araştırma , veri formları, hasta kayıtları,rapor formlarına kadar her konuda Norveçce dilince tercüme hizmetleri sağlayabilmektedir .