Geçmişten Bugüne Letonca Dili

Letonya Devleti baltık denizi kıyısında filmi bulunan küçük bir Avrupa devlettir. Sınırları şöyledir: güney tarafından Litvanya devleti, kuzey tarafından Ya devleti, doğu tarafından Rusya federasyonu ile ilan bulunmaktadır. Ayrıca isveç devleti ile deniz tarafından komşudur, lmetonyanın başkenti ‘Rigadır, 2003 yılında Avrupa topluluğuna Üye olarak dahil olmuştur. Litvan halkı ve leton halkı Avrupa – halklarının torunlarıdır ipucu. Letonya diğer baltık ülkeleri gibi hitler istilasına maruz kalmış 1944 yılında bağımsızlığına kavuşmuştur, Avrupa topluluğuna üye olduktan sonar Nato paktına girmiştir. Letonya toprakları tarıma elverişli olup zengin yeraltı kaynaklarına sahiptir

Dünya tercüme büroları  tüm dünya dillerin de hizmetinizdedir.

Sitemize hoş geldiniz. Türkiye cumhuriyeti  ve Avrupa topluluğu arasında  sürekli artan  ticaret hacmi  tercüme alanına yansımaktadır.  Uzman   tercüman ekiplerimizle  baltik dillerinde ve diğer Avrupa topluluğu dillerin de çok iddalıdır. Her alanda  dil  çözümleri sağlamaktayız, Baltık  devletleri, Avrupa topluluğu ve Türkiye arasında   sürekli büyümek de olan güçlü bir  ticari bağlantılar bulunmaktadır. Ekibimiz özel ve proaktif dil hizmetleri sunmaktadır. Tıbbi, ticari teknik hukuki iktisadi konularda iyi yetişen  özel  tercüman ekibimiz  bulunmaktadır,  çok ciddi  bir şekilde müşteri memnuniyetini sağlamaktayız. Dünya çapında müşterilere engelsiz olarak  tercüme  hizmetleri sunmaktayız. Aynı zamanda ülkeler arasında bulunan tüm engelleri kaldırarak  devletler arasında bir köprü  hizmeti sunmaktayız

Profesyonel tercümanlarımız ile, Letonca çeviri hizmetleri ve diğer baltik devletleri dillerinde her türlü metin, belge hizmeti sunmaktayız.

. Müşterinin talebi üzerine, orijinal biçimlendirilmiş  dosyaları koruyarak  aynı dizayın da, noter tasdikli  tercümeler yapmaktayız. Ayrıca bep sitesi masa üstü yayıncılık konusunda da her türlü tercüme desteğini vermeye hazırız.

İstanbul da bulunan Turizim sektörünü otellere ve  ana hedef kitlesi olan yabancı turistlere her türlü tercüme hizmetlerini sunmaktayız. Her alanda her konuda tüm tercümelerinizi   hızlı ve kısa süreler içerisinde  ve kaliteli bir şekilde  yapmaya kadiriz.

Sertifikalı tercüman Kadromuz, profesyonelce  katalog, broşür , mukabele  mühendislik, teknik , tıbbi ,hukuki  konularda kaliteli bir şekilde tercüme hizmeti sunmaktadır . Modern küreselleşen iş dünyasına hitap etmek üzere   çok muhtelif metinleri  kaliteli ve garantili  bir şekilde  tercüme etmekteyiz. Dünya çapında  tüm müşterilerimize  dil hizmeti sunmaktayız.

Profesyonel tercüme hizmetlerini  bir veya daha fazla dil çaprazında  web sitesi, broşür tercümeleri,  İş çevirileri Belge, Finansal tercümeler, Hukuki, Edebi, Pazarlama, Tıbbi, Farmasötik, Bilim çevirileri, Teknik çeviriler, WEB çevirileri, Özel ve genel olarak her türlü resmi  belgeleri  Letonca tercüme veya talep edilen hedef dillere tercüme etmekteyiz. Uluslararası iş iletişimleriniz de ardıl, simultane tercümelerinizi  yapıp ayrıca, vidyo, konferans ekipman kiralama işlerinizde  yapabiliriz.