Geçmişten Bugüne İsveçce TercümeTarihi

İsveç krallığı yüz yıllardır bağımsız bir ülkedir,baş kendi stokholum’dur, dini Hırıstıyan olup para birimi: kron’dur , İsveç Avrupanın  kuzey batısında yer almaktadır, doğal tabiatı güzel olup dağları bem beyaz karlarla kaplıdır, Finlandıya, Norveç ile komuşudur, doğu kısmında Baltık denizi  ve Botni körfezi   vardır.  İsveç  18. Asırdan beri  barış politikası izleyen nadir bir ülkedir,   asırlardır dünyada meydana gelen savaşlardan uzak durup  bağımsız kalmıştır,  refah düzeyi yüksek ve ekonomisi gelişen bir ülkedir, demokrasi indeksine göre birinci sırada yer alıp birleşmiş milletler endeksine göre de  altıncı veya yedinci sıradadır. Resmi dili isvecce’dir, güvenilir ülke olduğu için   dünya çapında  bankacılık hizmetleri ile şöhret kazanmıştır

İsveç pazarına ulaşmaya mı çalışıyorsunuz?  müşterilere dilsel ve kültürel açıdan  İsveç tercüme hizmetleri  için  iletişim kurmanız  mı gerekiyor ? Yazılım, web siteleri ve pazarlama materyallerini tercüme edip  İsveç’teki hedef  şirketlere   ve  pazarlarına ulaşmanız için size  yardımcı olabiliriz.,Dünya  tercüme bürosu olarak 30 yıllık tecrübeye sahip olduğumuz için , ticaret ve iletişim için  lazım olan  her türlü belge ve  dokümantasyonunuzu  hazırlayabiliriz.

 Sunduğumuz hizmetler:

  • Yazılım
  • Her türlü  tercüme  ve bilimsel makaleler
  • İç ve dış  ticaret için lazım olan her türlü tercüme
  • Rapor ,fizibilite ve bilanço tercümeleri

Ücretsiz Teklif için  lütfen bize ulaşınız .

Resmi Evraklar , doğum belgeliri, evlilik, boşanma , ölüm belgesi , diploma, eğitim sertifikaları, tavsiye mektupları ,  gibi resmi ve göçmenlik belgelerinin tasdikli tercümesini  hazırlıyoruz.

Ayrıca  noter tasdikli  işleri  de temin edebiliyoruz. Resmi belgelerinizin tercüme edilmesine yönelik adımlar şöyledir. Adınızı, telefon numaranızı, posta adresinizi ve özel talimatlarınızı ekleyin. Kesin teklif ve teslim süresi alacaksınız.. Resmi belge tercümeleri  için standart tercüme  bedeli fiyat listemizde  tesbit edilmiştir . Noter tasdiki talep etiğiniz takdirde. Peşin ödemeyi  havale ettikten sonra  belgeleriniz işleme alınacaktır ve  Tercüme işlemleri yapılacaktır  tercüme bittikten sonra  talepiniz doğrultusunda  ya  e-mail ile veya  normal posta ile (ücret dahilinde) veya  Ekspres Posta ile  adresinize  gönderilecektir . Gerekirse, tercümeleri üçüncü bir şahsa da gönderebiliriz.  Sorunuz mu varı? Lütfen  dunyatercume34@gmail.com  adresinden bize ulaşınız.

İsvecce, tıbbi, teknik, hukuki , ticari çeviriler için Dünya Tercüme Bürosu

Dünya  Tercüme Bürosu, Tıp, teknik, hukuki ve ticari  alanlarda geniş deneyime haiz  nitelikli  uzman tercümanlara sahibitir 7 gün 24 saat profesyonelce  her  dilde  tercüme  hizmetleri  sunmaya hazırız .ayrıca  her konuda , katalog , broşür, sözleşme , rapor, fizibilite,  Kitap, Eğitimsel Belge  tercümeleri yapmaktayız. Tecrübeli  hukuk tercümesi yapabilen tercümanlar kadrosuna sahip olan Dünya  Tercüme bürosu  ayrıca  aşağıdaki çapraz dillerde de mükemmel bir şekilde  hizmet sunmaktadır:

 

Bizimle profesyonelce çalışan  ekip, tüm yasal çeviri ihtiyaçlarınızı  tam olarak karşılayabilir.Sürekli çeviri ihtiyacı olan büyük ölçekli firmalar için hem de  hukuk çevirisi hizmetleri sunuyoruz .. Birleşik Krallık, İspanya, Fransa, Almanya , İsviçre, Orta Doğu Asya ülkeleri, Japonya, Çin, İtalya, Finlandiya, Rusya , Latin  ülkeler , Uzakdoğu ülkeleri, Avrupa ülkeleri dahil olmak üzere Hindistan, Pakistan  , Brezilya, Arjantin, Kanada, Meksika ve Amerika Birleşik Devletleri gibi Amerikan ülkeleri ve dünya çapında 50’den fazla ülkeye hitap ediyoruz

Belgelerinizi  Dünya dillerine  tercüme etmek istiyorsanız, Dünya tercüme bürosu hemen hemen tüm  dillere tercüme edebilecek kadroya sahiptir.  Tercüme konusunda  tamamen  Dünya  Tercüme Bürosun’a güvenebilirsiniz. Fransızca, Almanca, İspanyolca, Japonca, Çince, Korece, Rusça, İtalyanca, Portekizce, Fince, Yunanca,, Rusça, Endonezyaca, Hollandaca, Arapça, Türkçe, Hintçe, Tamilce, , Bengalce, Malayca, 7 gün /24 saat profesyonelce tercüme hizmetleri sunmaktayız.

Tercüme bedeli 1000 karakter üzerinden hesaplanıp, projenin maliyeti husunda size bilgi verebiliriz.

Aynı zamanda şunu belirtmek isteriz ki,  Dünya tercüme bürosu kalite konusunda rakipsiz olup  her konuda size güvence  verebilmektedir. Büyük işletmelere, sanayi , bireysel kurumlara ve yayıncılık kuruluşlarına , her zaman doğru tercüme  hizmeti sağlayabiliriz., tüm çeviri hizmetleri, doğru ve garantili bir şekilde  zamamnıda teslim  edilir.  Tercüme  hizmetleri için  talep ettiğimiz   ücretler  ve  fiyatlar  rakiplerimize göre çok  uygundur.
Dünya Tercüme bürosu  kaliteli  tercüme  hizmetleri sunabilen yetenekli ve tecrübeli profesyonel  tercüman kadrosu ve ekibine sahiptir .kadromuzda  yerli çevirmenler,  ve anadilde tercümanlar vardır , her alanda ve her sektöre hitap edebilen  gerekli akreditasyona ve belgelere sahip tercümanlar istihdam  etmekteyiz .  Tüm  Tercümanlarımız  tıp, eğitim, finans gibi farklı alanlarda en kaliteli çeviri hizmetlerini verebilen uzman kişilerdir.

Aldığımız tercümeleri ve taahüt ettiğimiz süreleri göz önünde tutarak , üstlendiğimiz her projeye özen gösterip  titizlikle  tercüme işlerini  sağlamaktayız. . tercüme ağımız 100 ‘den fazla dilde kaliteli çeviri hizmetlerimizi gururla sunuyoruz. Asya, Avrupa, Ortadoğu ve Doğu dilleri alanında  tercüme yapacak kapasitesine sahibiz.

tüm çevirileriniz için son derece profesyonel ve yetenekli çevirmenler kullanıyoruz. Yeni müşterilerimizin her birine 1000 karekterlik ücretsiz çeviri örnekleri sunuyoruz, böylece verebileceğimiz kaliteyi hissedeceksiniz . hızlı bir şekilde yapılması gereken büyük miktarda çeviri veya proje varsa , etkin bir hizmet kullanarak  projelerinizi çok kısa sürede tamamlayıp size teslim edebiliriz