İspanyola Çeviri Hizmetleri

İspanyolca dili  Avrupa topluluğu,birleşmiş milletler,  Afrika birliği, Latin birliği ve bir çok bölgesel  dernek ve organizasyonlarda resmi dil olarak kulanılmaktadır.  Dünya çapında 500 milyondan fazla insan  ispanyolca dilini kullanıyor .Dominik cumhuriyeti, ispanya, Portekiz, küba, panama Paraguay peru porto riko Uruguay gibi bir çok devletlerde resmi dil olarak kullanılmaktadır Amerika birleşik devletlerinin bazı eyaletinde İngilizceden sonra ikinci resmi dil olarak kulanılmaktadır.

Profesyonel dil hizmetleri büromuz , İstanbul merkezinin  bulunduğu bir ağ üzerinden profesyonel hizmetler sunmaktadır. transkripsiyonlar, seslendirme, altyazı hizmetleri,teknik  Mühendislik, elektronik, hukuki , tıbbi,  ilaç prospektüsü , finans, otomotiv  gibi ispanyolca tercüme hizmetleri konusunda uzmanız. .

İstanbulda  bulunan tercüme bürolarımızda müşterilerimize geniş bir çeviri hizmetleri yelpazesi sunuyoruz.   Her türlü Teknik tercümeler  (mühendislik, elektronik, enerji, patent, malzeme güvenlik veri sayfası  …) Mali çeviriler (yıllık raporlar, risk analizleri, …) Hukuki çeviriler (sözleşmeler, genel şartlar ve koşullar  sertifikalar, …) Tıbbi ve eczacılık tercümeleri  Web sitesi çevirileri , (lojistik, kozmetik, turizm, moda, pazarlama, yiyecek içecek, sigorta ve daha pek çok) transkripsiyon ,  Sesli konuşma hizmetleri Altyazılar  ve her alanda Tercümanlık Hizmetleri  vermekteyiz.

İstanbulda  sirkecide  bulunan büromuz   Tarihi bir mekandır ,yarım adada , tarihi  saraylar, kiliseler, müzeler, camiler  bahçeler,   birçok sembolik ve tarihi binalar bulunmaktadır  İstanbul şehri ..ülkenin siyasi ve ekonomik merkezi. Burada büyük bankaların ve şirketlerin merkez ofisleri her alanda bulunmaktadır; Hem de yabancı elçilikler. Harbiye şubemizin yakınlarında bulunmaktadır  İstanbulun  en önemli sanat galerisi. Oteller, restoranlar ve eğlence açısından alt yapıları etkileyicidir. Aynı zamanda yeraltı, demiryolu, taksi ve otobüs sistemleri açısından iyi bir altyapıya sahiptir

Dünya Tercüme bürosu 35 yılı aşkın tecrübesi ile  ve istanbulun  önde gelen Tercüme  bürosundan  biridir. tüm dünyadaki yerli çevirmenlerden oluşan geniş bir ağa sahibiz ,.

  • Tercümanlarımız  ve kadromuz   her konuda uzmandır
  • Tercüme büromuz  her proje için doğru tercümanı bulabilir:

Çince, Rusça, Vietnamca, İtalyanca, Korece, Arapça, Almanca, Türkçe, Farsça, İspanyolca, İzlandaca, Lehçe vs. Dünya tercüme bürosu  100’den fazla kaynak ve hedef dilde ve ispanyolca  tercüme etmektedir. 100’den fazla dilde her türlü dokümanın çevirisi yapılır, dünyanın dört bir yanındaki şehirlerde bululnan büro ağı ile çalışmaktayız , ISO 9001 sertifikalarına sahipiz  ve tüm projeler için en üst seviyede kalite ve hizmet sunmaktayız