İngilizce yeminli tercüme

İngilizce yeminli tercüme

İngilizce yeminli tercüme

İngilizce yeminli tercüme

Dünya Tercüme istanbul’da yerleşik bir büro olup, 13  daimi  personel ve 60’dan fazla serbest tercümandan oluşan bir ekip kurmuştur, personellerimiz ve serbest tercümanlarımız özel kriterlere göre  seçilmiştir, buda istanbulda 3 şubesi olan Dünya tercüme bürosunu  özetliyor, dil ve tercüme hizmetleri hususnda bize güveniniz, 38 sene deneyim, mükemmel tercüme ve rekabet edebilir uygun fiyatlarla hizmetinizdeyiz. Bizimle çalışmaya karar verdiğiniz zaman her dilde her alanda size kaliteli tercüme hizmetleri sunmaya hazırız. Ayrıca  çok  sayıda  çapraz dilde tercüme yapmaktayız , örneğin’  , İspanyolca , Fransızca, İtalyanca, almanca, Hollandaca  , İsveççe norvecce, Danca , Fince , Rusça, Ukraynaca , yunanca, bengalca , tayca Malayca , endonezce Sırpça , Bulgarca ,Romence , Hırvatça, madkedonca ,Boşnakça , kırgızca , kazakça , Azerice  farsça , veitnamca dillerinden direkt İngilizceye veya İngilizceden direkt yukarıdaki dillere tercüme edebilirz,   Dünya tercüme olarak, tercüme kalitesinden ödün vermeden, tercüme piyasasında rekabetçi fiyatları baz alarak sizlere özel  hizmet vermekten mutluluk duyarız, teknik tercümeden, hukukuki tercümeye, tıbbı tercümeden finans,  seneryo  şiir tercümesine  kadar her alanda kusursuz hizmet  verebiliriz.

Hizmet ağımız  hukuki tercümeler, ticari tercümeler , resmi  ve noter tasdikli tercümeler , turizm sektöründeki tüm tercümelerden, çok özel metinlere kadar tercümanlık hizmetleri  sunmaktayız. Ayrıca hem ardıl hem de simultane tercüme sektöründe hizmet vermekteyiz, buna ilaveten  tercüme revizyonu , ve redakte işlemlerinide itinayla yapıyoruz

Türkçeden İngilizceye,Portekizceye ve tüm dünya dillerinde çapraz  tercüme yapmaktayız örneğin bir teknik broşür veya elkitabının Türkçeden Finceye , dancaya veya norvecceye, bir seyahat broşürünün Türkçeden veya  İngilizceden Fransızcaya, bir resmi ve yasal belgenin Türkçeden Japoncaya, bir ticari metnin Türkçeden Almancaya doğru tercüme yaparak  müşterilerimize  her zaman uzman kadromuzla hizmet vermeye hazırız. Temel olarak resmi, finansal , ekonomik turizm  ve ticari  , teknik,  sanatsal  , tıbbı alanlarda uzmanlaşmış bir büroyuz.

 

İngilizce yeminli tercüme

Tercüme hizmetlerimiz her dilde her konuda müşteri tarafından bize tevdi edilen  edebi metinlerden ticare sözleşmelere, gazete küpürlerinden  , bilimsel makalelere, fizibilite raporlardan  tıbbı reçetelere kadar tüm  metinleri en kısa sürede tercüme edip talep sahiblerine teslim edebiliriz. Her dilde  her alanda uzmanlaşmış  tercümanlarımız mevcuttur , tercüme işleri bittikten sonra , müşteriye teslim etmeden önce deneyimli dil uzmanı denetleyici  başka bir tercümanlar kadrosu tarafından defalarca kontrol  edilmektedir.

 

Uzmanlık alanlarımız

Dünya tercüme bürosu  temel değerleri kavramada , terminoloji, verimlilik  ve profesyonellik hususunda birikimlidir, her  konuda deneyimli dil uzmanları , yüksek derecede kaliteli eğitim almış tercüme hususunda  tüm terminolojiye hakim ekibimiz  sürekli teste tabi tutulmaktadır

Hizmet verdiğimiz Tercüme dilleri

Dünya tercüme bürosu tüm dünya ülkeleri diliye yazılmış tüm metinleri hedef dillere tercüme hizmeti sunmaya hazırdır, Alaska’dan  Arjantine, Brezileye’den İtalya’ya , Mali’den güney Afrikaya, hindistan’dan Rusya’ya kadar  uzanan tüm ticari faaliyet için lazım olan   resmi belgeleri ve Dünya çapında ticaret yapan veya   Dış  ülkelerde  ortak şirket kurup  yatırım yapan tüm müşterilerimize , istedikleri dillerden hedef dile  noter ,vilayet ,apostil ve konsolosluk tasdikli  her türlü  belge veya metini tercüme etmeye  hazırdır. Tercüme işlerinde  ana metne sadık kalarak ,  uluslararasıi standart ve gereksinimlere uygun bir şekilde görevimiz ifa etmekteyiz .

Tercüme hususunda bizimli  işbirliği yapmak istermisiniz ? o zaman der hal bizden fiyat teklifi alınız, taleplerinizi dunyatercume34@gmail.com ‘adresimize gönderiniz.

Büromuzdan ücretsiz numune tercümesi ve fiyat teklifi almak istermisiniz?

Dünya tercüme bürosu 1000 karekterlik  ücretsiz numune ve ayrıntılı bir şekilde size fiyat teklifi surmaya hazırdır

İngilizce tercüme

Firmanızı tam olarak destekleyen,  akıcı ve tecrübeli bir  tercüman mı arıyorsunuz?, yabancı dilde toplantı veya konferansmı planladınız ? hiç endişelenmeyiniz  bu alanda Dünya tercüme bürosuna güvenebilirsiniz.

 

Simultane ve Ardıl tercüme hizmetleri

konferans salonlarında simultane  ve ardıl  tercüme hizmeti sunan çok sayıda , deneyimli uzman kadro istihdam etkemteyiz.   Bu tercümanların çoğu,  devlet başkanları toplantılarında. Kongre  ve uluslararası kurumlar tarafından  tanzim edilen konferanslarda  simultane tercüme hizmeti  vermeye devam etmektedirler.ihtiyaç gördüğünüz takdirde size tercüman kabinleri ve gerekli tüm teknik ekipmanları  sağlayabiliriz, daha fazla bilgi için bizimle  iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Her konuda sizi yalnız bırakmıyacağız ve  sizi  destekleyeceğiz

Tercüme hususunda hala sorularınız mı  var? O zaman derhal  bizimle  iletişime geçiniz

https://tercumanlik.com/hakkimizda