İngilizce Yeminli Tercüme Bürolarının Not Defteri

Dünya tercüme bürosu olarak iş hayatına başladığımız tarihten bu güne kadar müşterilerimize kaliteli , hızlı, ve uygun fiyatla İngilizce yeminli tercüme hizmetleri sunmaktayız

Hizmetlerimiz arasında her türlü , belge, teknik broşür, mektup , finans fizibilite raporları , adli evrak , mahkeme kararları, tıbbı rapor, makale, edebi tercümeler , senaryo , ticari sözleşmeler bilanço , teknik veri , simultane ve ardıl tercümeler yer almaktadır. Yemili Tercüme hizmeti Türkçeden tüm dünya dillerine ve tüm dünya dillerinden Türkçeye tercüme ve dil çözümleri sunmaktayız, kadromuzda çok sayıda deneyimli , sertifikalı uzman tercümanlar bulunmaktadır.

Müşteri memnuniyetini göz önünde tutarak Noter vilayet ve kaymakamlık tasdik işlemlerini ücretsiz olarak takip etmekteyiz ayrıca kurye ve kargo hizmetlerini ücretsiz olarak sunmaktayız.daha fazla bilgi edinmek için lütfen web sitemizi ziyaret edip referanslarımıza bakınız.

İngilizce tercüme kapsamımız

Enerji, tarım ile ilgili belgeler , imalat prosedürleri, telekomünikasyon sertifikaları, yazılım ve bilgisayar belgeleri, tekstil makinaları klavuzları, kurulum ve işletme katalogları, kimyasal veriler , prospektüs, inaşaat sektörü ile ilgili tüm yasal belgeler, tıbii cihaz katalogları, motorlu araçlar için teknik tercümeler , güvence ,kalite ve garanti belgeleri, hukuki tercümeler, vekaletname, alım ve satım sözleşmeleri , mahkeme belgeleri, ihale dosyaları, patent başvuruları ,distribütörlük sözleşmeleri, kira sözleşmeleri , lisans belgeleri,, kredi belgeleri, işveren – çalışan ile ilgili resmi belgeler , taşaron ve ortaklık sözleşmeleri,taahhüt mektupları, gelir tablosu, faaliyet belgeleri, dağıtım ve araştırma raporları, bilanço, dernek yönetmenliği, senet, hukuki belgeler, kurum yönetmelik belgeleri ,ihale şartnameleri, mevzuat kanunları tercümeleri, öğernci sertifikaları ve buna benzer tüm resmi belgleri Türkçeden aşağıdaki dillere tercüme etmekteyiz:

ingilizce, almanca, Fransızca , Arapça , İtalyanca, yunanca , Sırpça , Bulgarca , hollandaca,Danca, norvecce,Fince , Ukraynaca ve Rusçaya yeminli çeviri etmekteyiz.

Türkçeden İngilizceye Medikal Tercümeler;

Tıp ile ilgili tüm alanlarda örneğin Anestezi , dahiliye, biyoistatistik ,toksikoloji,endoskopi, farmakoloji, diagnostik ,endokrinoloji, kardiyoloji, göğüs hastalıkları, göz hastalıkları,patoloji klinik raporları , diş hekimliği ve eczacılık alanındaki liaç kayıt belgeleri tıbbi ürün ruhsat ve patentleri, hasta bilgileri , medikal ve eczacılık broşürleri, tıbbi cihaz klavuzu ve tanıtım belgeleri , hasta raporları ve bu alandaki tüm belgeler , makele, kitapları ve dergi gibi tüm belgeleri Türkçeye veya başka çapraz dillere tercüme etmekteyiz.

Online ingilizce tercüme

Müşterilerimiz tarafından gelen taleplere göre Tüm belge, iş mektupları , taslak sözleşmeleri Türkçeden ; almanca,, İspanyolca, İtalyanca Slovakça, Slovence,Fransızca ,Rusça , Çinci , Korece ,Malayca , endonezce Ukraynaca ve diğer dünya dillerinde yeminli tercüme bürosu tarafından tercüme edip online olarak müşterimize teslim etmekteyiz.

Tercüme ile ilgil tüm sorunlarınızı ve ihtiyaçlarınızı bizimle tedarik ediniz, yabancı ortaklarınızla dil sebebiyle yaşadığınız sorunları ve olası yanlışlıkları ortadan kaldırınız.

Noter tasdiki ve apostil işlemlerinizi de yapıyoruz:

Apostil mühürü, yurtdışında kullanılmak üzere bir belgeye veya sertifikaya basılan doğrulama kaşesidir. Apostil mühürü , noter tasdiki işlemlerinden sonra ya valilik veya kaymakamlık tarafından yapılır , belgenin sahte olmadığını ispat etmek için bu uygulama yapılır. Apostil tasdik şerhi 1961 yılında imzalanan Lahey sözleşmesine taraf olan tüm ülkelerde geçerlidir. Yurt dışından alınan belgeler veya sertifikalar apostil mühürü ile mühürlenmedikçe resmi belge niteliği taşımayacaktır, bu nedenle hedef ülkede kullanımı konusunda sıkıntı yaşanacaktır.