Geçmişten Bugüne Hollandaca

Hollanda kraliyeti  batı avrupada bulunan küçük bir ülkedir, topraklarının büyk bir kısmı batı avrupada’dır Hollanda’nın genelde deniz kıyılarında bulunan   arazileri  deniz seviyesi altındadır güney doğuya doğru giderken  arazıleri düzlük , ovalık ve tepelik halini  almaktadır. iklimi   deniz iklimi olup yaz günü çok serin kışı mevsiminde’de ılıman bir iklime sahiptir, batı Avrupa’da bulunan bu ülke  yoğun bir nufüse sahiptir,  arazilerinin bir kısmında petrol, doğal gaz  bulunmaktadır , peynir  imalatı  ile meşhurdur,.  Hollanda Holştayn isimli inek, tarım alanındada  lale ve bitki yetiştiren bir ülkedir   arızı yapısı, bir kısmı ovalık ., düzlek topraklarının büyük bir kısmı  deniz seviyesi altındadır , doğu tarafından almaya, güney tarafından Belçika ve kuzey batı tarafından kuzey denizi ile   sınırı bulunmaktadır.    Rotterdam şehri Avrupanın en büyük limanıdır .  ayrıca Hollanda krallığı uluslararası mahkemelere , Adalet divanı’na ev sahipliği yapmaktadır, aynı zamanda Hollanda nato Avrupa topluluğu ve OECD üyesidir. Felemenkçe dili Avrupa- Hint dil ailesinin  CEREMEN grubundan bir dildir.  Hollahnda kraliyetinin resmi dili Felemenkçedir, Felemenkçe dili ayrıça Belçika güney Afrika  bir kısmı ülkeleri ve Lüksemburgde’ de resmi dil’dir

Felemenkçe – Hollandaca Tercüme Hizmetleri

Her konuda  her alanda  Hollandaca,Türkçe / Holandaca  İngilizce tercüme hizmeti sunmaktayız

özellikle İngilizce ve Hollandaca tercüme hizmetine  odaklanan profesyonel tercümanlar tarafından yapılmaktadır  Büromuz  Tercüme hususunda tüm dünyada müşterilerine kaliteli hizmet veren   ve 200‘den fazla  yetişmiş bir kadroya sahip bir  bürodur .

. Sürekli olarak kalite standartlarını korumak  için  ISO sertifikalı bir büroyuz  Dünya Çapında  tercüme hizmeti verebilmek için  teknik kadromuz ve   elemanlarımız 7 gün  24 saat hizmetinizdedir. Her türlü özel belgeler,  ve  kurumsal müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu  hukuk, teknik,patent, basın bültenleri,  broşür, katalog, bilanco, fizibilitei,  mali rapor ve Tıp  sektöründeki  tüm belgeliri kusursuz olarak tercüme etmekteyiz

Felemenkçe dilinde çok Deneyimli  olan büromuz 1980  yazında  İstanbul/Sirkecide kurulmuştur daha sonra Mecidiyeköy ve harbiye şubelerimiz faaliyete geçmiştir. Büromuzda  çalışan tüm tercümanlar ve dil bilimciler  nitelikli ve karyer sahibi  kişilerdir. Önemli belgelerinizi , sözleşmelerinizi  Tek bir tercüme hatası olmadan  garanti ederiz.

Hollandaca Web Sitesi tercümesi nasıl yapılır?

Web sitelerinizi Türkçeden Hollandacaya  veya İngilizceden Hollandacaya/ Hollandacadan direk İngilizceye veya başka hedef dillere  mükemmel bir şekilde yapmayı taahhüt ediyoruz. Bu husus için  çok  deneyimli   kadro tahsis etmişir.

Tercüme bittikten sonra   redaksiyon  sürecini başlatarak  tüm  hataları ortadan kaldırıyoruz.. tüm işleriniz için  fiyat talep ediniz. yüksek kaliteli tercüme sağlamamıza ilaveten  işlerinizi   geciktirmeden tam zamamnıda’da teslim etme gücüne sahibiz

Flemenkçe Ve Hollandaca Dili Arasındaki fark nedir?

Felemenkçe dili  Hollanda menşeli bir  dildir. Ancak, Felemenkçe ve  Hollandaca dili arasında  bir lehçe farkı vardır . Hedef kitle Hollanda, veya Belçika ‘da bulunan müşterileriniz ise  tercümeleri Felemenkçe olarak yapmamız gerekir  eğer  hedef kitleniz . Belçika’da ise  tercümelerinizi Felemenkçe olarak yapmamız gerekir. Bildiğiniz üzere Belçika’da Flaman  ve Fransızca  konuşulan iki ana dili vardır.  Belçika’nın baş kenti Brüksel’dir.

Brüksel  aynı zamanda   Avrupa Birliği’nin başkenti olarak hizmet vermektedir.

Belçika, ve Hollanda’da  dört ana lehçe  konuşulur. Belçika’da  Fransızca dili  ikinci dildir. Ancak, Flamanlar  Belçika nüfusunun beşte üç’dür. Felemenkçe’yı  çok itinalı ve  mükemmel bir şekilde yapmaktayız.