Fince tercüme

Fince tercüme

37 Yıllık Tercüme Deneyimi

Müşterilerimizin gücüyle yakalamış olduğumuz bu başarıyı daha da yükselterek zirveye taşımayı hedeflemekteyiz.

Tercümanlarımız özenle elenerek seçilmiş, yetkin bulunduğu dil ülkesinde bulunmuş ve o ülkenin kültürünü bilen, yemin zaptına sahip mütercim-tercümanlardır. alanında uzman kişilerdir. Tercüme, sözün ruhunu da tercüme edebilmektir.Bu sebeple tercümanlarımızın yetkin kişiler olmasına ve size en iyi hizmeti verebilmek doğrultusunda hassas bir şekilde çalışıyoruz!
Sizlere farklı uzmanlık alanlarında hem yazılı hem de sözlü tercüme hizmeti veriyoruz. Bu kapsamda müşterilerimizin farklı uzmanlık alanlarındaki belgelerinin bütün dünya dillerinden Türkçe’ye ve Türkçe’den bütün dünya dillerine tercümesini yapıyoruz. Bizim için en önemli konu, bize teslim ettiğiniz belgelerinizin eksiksiz ve aynı zamanda doğru bir şekilde tercüme edilmesi ve zamanında sizlere ulaştırılmasıdır

1980'den Günümüze

1980 yılında İstanbul Sirkeci’de çalışma hayatına başlayan Dünya Tercüme Bürosu, müşterileri ile sağlam güven bağı kurarak 35 yılı aşkın süredir, tecrübe, dürüstlük ve kaliteli çeviri anlayışlarını ilke edinmiştir. Şube ağını genişleterek, Türkiye’nin büyük şirketlerine Sirkeci, Mecidiyeköy ve Harbiye şubelerinde hizmet vermektedir.

Uzman Tercümanlar

Bünyemizdeki yeminli mütercim tercümanlar, uzmanı oldukları dillerin konuşulduğu ülkelerde eğitim almış ve mesleki tecrübe edinmişlerdir. Ayrıca her biri uzman olduğu alanda (tıbbi, hukuki, akademik, edebi tercüme vb.) çalışmaktadır. Tercümanlarımız, alanlarında uzmanlaştıklarından dolayı sektörde güç kazanmıştır.

Kaliteli ve Ekonomik

Tercümeniz ister 1 sayfa olsun ister 1000 sayfa; bizler aynı özeni ve önemi göstereceğimizi taahhüt ediyoruz. Firmamız Türkiye’de ve dünyada kendini kanıtlamış birçok firmaya, tüzel müşterilere ve öğrencilere teknolojik imkânları seferber ederek hizmet vermektedir. Görevimizi en iyi ve en uygun şekilde vermeye çalışmaktayız.