Tercüme Hizmetlerinde Farsça dilinin önemi

Dünyanın en eski dili OLUP  edebi açıdan en önemli köklere  dayanan dillerden biridir  , bir dönem doğunun edebiyat dili idi . Anadolu selçuklu devletinin resmi dili de farsça idi .Bu dönemde Anadolu’da yazılmış ve günümüze ulaşabilen bir çok farsça eser vardır. Osmanlıca dilinde  de  çok  yaygın kullanılan farsca kelime-deyimler nedeni ile yapılan araştırmaların türk tarih ve edebiyatı açısından da çok önemli olduğu  kabul edilmektedir. iran tarihi, iran coğrafyası, islam öncesi ve sonrası iran dilleri ve kültürleri, özellikle klasik ve modern iran edebiyatı hakkında öğretim ve bu alanlarda araştırma yapılmaktadır. Mesleki anlamda belki çok fazla getirisi olmayan ama kültürel gelişim açısından kazandırabilecekleri fazla olan bir dildir.  Türkiye’de üç beş üniversitede  farsça  dili ve edebiyatı  bölümü var’dır  ve bunların içinde en etkilisi şüphesiz istanbul üniversitesi’dir. Farsça Tercüme hizmetleri verirken sizlere her alanda ve her konuda kaliteli hizmetler sunuyoruz.

Profesyonel Farsça Tercüme,

Dünya Tercüme Bürosu farsça dilinde  , ve  farklı alanda ‘ 100’den fazla farklı dilde ( yanı sıra İngilizce, Almanca, Fransızca, Arapça, Almanca, Fransızca, Çince, Çince, İspanyolca, İtalyanca, İbranice, Rusça, Türkçe).  Ve Tüm bu hizmetleri, 1000 karekter farça çeviri fiyatları  üzerinden  en rekabetçi şekilde  yapmaktadır

Farsça Tercümanı mı arıyorsunuz?

Bize sorunuz !

Dünya Tercüme Bürosu ,  en iyi İranlı ve  yerli  tercümanlar  için ağ geçidinizdir . Tüm Tercümelerin yerli ve yabancı  çevirmenler tarafından yapılacağını % 100 garanti ederiz. Bizi eşsiz kılan şey de budur

Zamanında teslim

“Zaman çok kıymetlidir  inancındayız ve zamanında teslim taahhüdümüz var’dır .  çalıştığımız konular:

 • Her türlü yasal ve özel Belge Tercümeleri
 • Kitaplar,
 • İş  Mektupları,
 • Bilimsel makaleler
 • Yazmalar
 • Sertifikalar
 • Sözleşmeler
 • Multimedya  tercümeleri,
 • Web Sitesi,
 • mahkeme kararları,

Tercüme platformumuz, sertifikalı çevirmenlerimiz tarafından yapılan yüksek performanslı çalışmayla oluşturulmuştur.  Tercümenizi en kısa sürede alacaksınız. Tercüme servisimiz 7 gün 24 saat  çalışmaktadır

Profesyonel Farsça Tercüme hizmetlerimizi kullanarak, anadili Farsça konuşan müşterilerinizle olan ilişkilerinizi geliştirin.

 Profesyonel Farsça Tercüme Hizmetleri Hakkında:

Profesyonel Tercüme ekibimiz, Farsça dilinin her yönüyle ilgili geniş bilgiye sahiptir. Çevirmenlerimizin çoğunluğu ana dili konuşanlar ve yaygın olarak oluşan lehçeler ve bölgeler arasındaki farkları tanımak ve anlamak için gerekli tecrübeye ve becerilere sahiptirler. Profesyonel çevirmen ekibimiz,  muhtelif  konularda , ticari ,hukuki , tıbbi  ve  teknik belgeler de dahil olmak üzere tüm belgeleri  doğru bir şekilde yüksek standartlara uygun  olarak tercüme etme kudretine saphipttirler.

Farsçayı  Konuşulan Ülkeler:Afganistan, Azerbaycan, Bahreyn, İran, Irak, Pakistan, Tacikistan, Özbekistan’da  yaşayan insanlar .

Farsça hakkında bazı Gerçekler:

Şiir, Farsça dilinin önemli bir parçasıdır. Büyük şairlerin  alıntıları birçok Farisi şairler ve bilginler  tarafından gündelik hayatın pek çok yönü ile alıntılanmaktadır. Şiir genellikle gerginliği dağıtmak ve farklılıkları gidermek için kullanılır. Farsça konuşanların genellikle çok iyi bir mizah anlayışları  vardır, aile ve arkadaşlar arasında şakalar paylaşmak, dil kültürünün büyük bir bölümünü oluşturmaktadır.

 • Haftanın 7 günü 24 saat Hızlı hizmet vermekteyiz :.
 • Çevirmenler tarafından  verilen kalite güvencesi.
 • Proje boyunca çevirmenle iletişim kurmaktayız .
 • Fiyat 1000 başına  35.00tl ‘dan başlayan fiyatlarla

Farsça çeviri fiyatları için tıklayınız

Görüşler

Müşterilerimiz, yalnızca hukuki ihtiyaçlarını karşılamak  için değil, zamanında teslim  ve son derece yüksek kaliteli hizmetler sunmak için bize güveniyorlar. Yabancı belgelerin Tercümelerini güvence altına almak, yaptığımız her şeyin ayrılmaz bir parçasıdır. uygun bir sürede, uygun  bir fiyata mükemmel Tercümeler sağlamak için her zaman  bize güvenebilirsiniz.