Endonezya Çeviri Hizmetleri

Endonezya devletinin, resmi adı Endonezya Cumhuriyeti’dir

Endonezya devleti Güneydoğu Asya ve Okyanusya’da yer alan bir ülkedir. Endonezya çok sayıda adadan oluşmaktadır. Nüfusu 240 milyon civarında. Dünyanın en kalabalık dördüncü ülkesi olup e aynı zamanda en kalabalık Müslüman ülkesidir. Endonezya demokratik bir ülkedir, cumhurbaşkanı, millet meclisi halk tarafından seçilmektedir başkenti Cava adasındaki Cakarta şehridir.  Sınır komşuları, Papua Yeni Gine, Doğu tarafından komşu ülkeleri Timor ve Malezya’dır. Diğer komşu ülkeleri Singapur, Filipinler, Avusturalya, Adaman ve Nikaba adalarıdır. Endonezya G20 üyesi ülkelerdendir.

Endonezya takımadaları orta çağdan beri önemli bir ticaret bölgesidir, cinle ve Hindistanlar ticaret yapmak nedeniyle bir ticaret bölgesi haline gelmiştir

Endonezya tabii yer altı zenginliği nedeniyle yabancı güçlerin egemenliği altında kalmıştır, İslamiyet’in yayılmasıyla Müslüman tüccarlar ticaret yapmak amacıyla Endonezya’ya sürekli ticaret seferleri düzenlemişlerdir. Böylece İslamiyet bu bölgeye yayılmıştır ve Endonezyalılar İslam dinini seçmiştir.  Endonezya 3,5 asır Hollanda kraliyeti egemenliği altında kalmıştır ikinci dünya savaşından sonra bağımsızlığına kavuşmuştur. Endonezya 33 eyaletten oluşmakta olup ünite bir devlettir:

Endonezya’da farklı diller ve farklı kültüre sahip bir topluluktur, aynı zamanda ülkenin büyük çoğunluğu Müslüman olmak üzere farklı dinlerin bir araya gelmesiyle ortak bir kimlik geliştirmiştir

Çok zengin doğal kaynaklarına rağmen günümüz Endonezya’sında fakirlik yaygındır.

İstanbul  / Sirkeci’de ‘deki Tercüme büromuz şu hizmetleri sunmaktadır:

Tercümeler:

 • Teknik Tercümeler (mühendislik, elektronik, enerji, patent, malzeme güvenlik veri sayfası MSDS, …)
 • Mali Tercümeler (yıllık raporlar, risk analizleri, …)
 • Hukuki Tercümeler (sözleşmeler, genel şartlar ve koşullar GTC, sertifikalar, …)
 • Tıbbi ve eczacılık tercümeleri
 • Acil Tercümeler
 • Resmi Tercümeler
 • Web sitesi Tercümeleri
 • Diğer tercümeler (lojistik, kozmetik, turizm, moda, pazarlama, yiyecek içecek, sigorta ve daha pek çok)

Dil Hizmetleri:

 • Multimedya ortamlarının transkripsiyonu
 • Sesli konuşma hizmetleri
 • Altyazılar

Tercümanlık Hizmetleri (ardışık Çevirme, fısıltıyla Tercüme, irtibat Tercümesi, telefonla Tercüme …)

100’den fazla dil: Endonezce, İngilizce, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Portekizce, Hollandaca, Rusça, Lehçe, Çekçe, Çince, Arapça, Macarca, Slovakça, Romence, Bulgarca, Ukraynaca, Hırvatça, Sırpça ve diğer diller de sağlanabilir.

Pazartesiden cumaya, sabah 9’dan akşam 18’e e-posta ile daha fazla bilgi için Sirkecide’ki  Tercüme büromuzla temasa geçmekten çekinmeyin.

Dünya tercüme bürosu Türkçeden Endonezceye ,/Endonezceden- Türkçeye tüm tercüme işlerinizi güvenli ve kaliteli bir şekilde yapar ve size teslim eder, tüm dillerden Endonezceye ve Endonezceden tüm diğer dillere; her türlü belge, evrak fizibilite raporu, resmi gazete, kuruluş sözleşmeleri, turizm kitapları, mali bilanço, faaliyet belgeleri, evlenme cüzdanı, nüfus kâğıtları, sabıka kaydı velhasıl tüm belgelerinizi hızlı ve kaliteli bir şekilde uzman ekip tercümanlarımızla tercüme etmeye hazırız.

Ayrıca hukuki teknik, ekonomik alanlar dada Türkçeden Endonezceye ve Endonezceden Türkçeye ve diğer dillere tercüme etmeye hazırız

 

Endonezce Tercüme Hizmetleri

Endonezce Tercüme hizmetleri için fiyat teklifi mi alıyorsunuz? Çevrimiçi bir fiyat teklifi almak ve bugün Endonezce Tercüme projenize başlamak için burayı tıklayın.

DÜNYA TERCÜME BÜROSU yerli ve yabancı Endonezyalı çevirmenlerden oluşan test edilmiş bir ekiple yüksek kaliteli, profesyonel Endonezce Tercüme hizmetleri sunan bir Tercüme firmasıdır. Endonezya ve dünyadaki müşterilere proje yönetimi ve hizmetleri sağlayan Endonezya’nın Cakarta kentinde bir bölge müdürlüğümüz var.

Teknik, tıp, hukuk, patent, yazılım, mühendislik ve finans gibi pek çok alanda İ, Endonezcedan Türkçeye ve İngilizce ‘den Endonezya’ca. Endonezce’dan İngilizceye tercüme hizmetlerine uzman bir kadromuzla sağlanmaktadır