Danca Dili Geçmişten Bugüne

Danimarka  bir  iskandinavya’ ülkesi olup , Avrupa kuzeynde kulrulan  küçük bir  Avrupa ülkesidir , güneyinde Almanya  doğusunda İsveç devleti bulunmaktadır . nufüs 5-6 milyon cıvarındadır,avrupanın en güzel ülkesidir  sonbahar ve yaz mevsiminde   yeşili çok olan güzel bir ülkedir  . Danimarka  krallığının önemli kısmı  jylland yarım adası üzerinde kurulmuştur, resmi dili danca’dır, başkenti Kopenhag’dır . Danimarka  bir nato üyesidir. Avrupa topluluğu üyesi olmasına rağmen para birimi kron’dur. Danimarka   çukurda kalan bir coğrafyi bölgede’dir. Danca çeviri Hizmetleri ise geçmişten bugune gelen bir çok dildede olduğu gibi Danca dili her geçen gün tercüme bürolarında zorunlu hale gelmeye ve sıkça çeviriler yapılmaya başlanmaktadır.

 

Danca  dilinde   uzmanlaşan yerli ve yabancı  profesyonel  ve  yüksek kalitede  tercüme yapabilen , tercrübeli bir ekibimiz vardır  tercümanlarımız  hızlı,  ve bağlamsal olarak doğru  tercümeleri sağlayabilmektedir’ler . İngilizce- Danca / Danca –Türkçe  tercümeler  En çok talep edilen dil kombinasyonu olduğu için İngilizce ve Danca arasında hizmet sunmanın yanı sıra Danca’dan  Türkçeye tüm sektöre hitap ederek  verimli bir şekilde hizmetler sunmaktayız . Bununla birlikte, İspanyolca, Fransızca, Almanca, Çince, Japonca , Fince , norvecce , yunanca , Sırpça, Bulgarca, flemangça ..vs gibi diller arasında  başka kombinasyonlar da sağlıyoruz. Dil kombinasyonundan emin değilseniz yalnızca bize sorun – 100’den fazla dili destekliyoruz.   Danimarka’ ile ticari bağlantısı olan kurumlar ve   özel  kişilere her alanda  dil hizmeti sağlamaktayız. Bu konuda her türlü kolaylıkları sunabiliriz. Danimarkada sözlü tercümanlar temin edebiliriz. Danimarka’ ekonomisi yüksek düzeyde olduğu için  bu ülke ile ticari teması olan her kes verimli bir şekilde  faydalanıbilir.Danimarkanın . Açık pazar politikaları, esnekliği ve rekabetçiliği   müteşebisleri ticaret yapmaya  teşvik etmektedir. Ülke ekonomisi büyük ölçüde dış ticarete bağlıdır  ve özel sektör birçok küçük ve orta ölçekli şirketler ile  ticari işlem yapmaktadır .   Profesyonel Danca Belge  tercümeleri  için  ‘Dünya Tercüme Bürosu ‘ ile temas kurunuz . büromuz her konuda  Danca çeviri hizmeti sunmaktadır ve aşağıdaki tercüme  alanlarında belirli uzmanlığa sahibiz: • Hukuki çeviri • Mali çeviri • Teknik çeviri • Tıbbi çeviri • Göçmen çevirisi

Danca tercümeleriniz için en uygun fiyat  ve çok hızlı teslimat

Türkçeden –  Danca’ya   veya Danca’dan  İngilizce’ye tercüme istiyorsanız, o zaman en rekabetçi fiyatlarımıza göz atınız. Danca tercümanlarımız .   uluslar arası Tercümanlar derneğinin  üyeleridir.  Dilbilimcilerimiz çeviri konusunda çok yetenekli olup, kurum içi test ve doğrulama sistemlerimiz müşterilerimize en yüksek kalitede tercüme hizmeti  sağlamaktadır. Yasal sertifikalı tercümeler de dahil olmak üzere hemen hemen her  konuda  ve her ülke için onaylı  tercümeler  sağlayabiliriz. Danca Tercüme Hizmetleri Aşağıdakileri içeren bir dizi Danca  tercüme hizmeti sunuyoruz:

  • Danca video çeviri ve transkripsiyon
  • Dancaaltyazılı
  • Danca PDF belgesinin çevirisi
  • Göçmen çevirileri

Çeviri teknolojisi ve hizmetleri hızla ilerlemektedir – Tercümeleri  daha hızlı hale getirmek için yapılan birçok şey, çeviri sürecini basitleştirmemizdir. Benzersiz, teknoloji tabanlı çözümler yelpazesiyle, Tercümeleri  hızlı ve kolay bir şekilde tamamlanmasını  sağlıyoruz.

Danca  Web siteleri Çevirisi

Web sitenizi Danca’ya tercüme etmek için uygun maliyetli ve kolay bir yol mu arıyorsunuz? Süreci basitleştirmek ve kaliteli  tercüme  sağlamak için  lütfen bizi arayınız.

-yeminli  Tercüme

Devletin yetkili makamları , polis ve mahkemeler dahil olmak üzere diğer resmi kurumlardan talep edilen  her türlü belge ve metinleri özne ve titzlikte dancaya ve Türkçeye tercüme edebiliriz. Tüm  işletmeler, kuruluşlar ve kamu yetkilileri için tercüme hizmeti sunmaktayız , yasal, teknik, tıbbi ve iş dünyası  ile ilgili her türlü   tercümeyi yapmaktayız. Tercüman kadrolarımız  sosyal ve kültürel koşullardaki geniş kapsamlı bilgi ve birikimlere  sahiptir.

Her alanda , sertifikalı tercümanlarımız bulunmaktadır. Yapılan tercümeler, büronun mühürü ve  yeminli tercümanların  resmi damga ve imzasıyla onaylanacaktır. Kamuya açık  tüm belgeleri  noter tasdikli   ve 1961 Lahey  anlaşmasına göre ‘Apostil’  tasdikli olarak   verebiliriz.

Danca dili, esasen Danimarka ülkesinde yaklaşık altı milyon kişi tarafından konuşulan bir Kuzey Germen dilidir. Aynı zamanda, Almanya’nın Schleswig-Holstein kentinin kuzey bölgelerinde Danimarka etnik kökenli 50.000 Alman ve azınlık dil statüsünde Norveç’te 27.000 Danimarkalı konuşmaktadır. Arjantin, Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada’da da Danimarka dil toplulukları bulunmaktadır. Danimarkanın  Ekonomik ve politik gücü  sayesinde  Danimarka kültürünü ve dilini dünyanın çeşitli yerlerine yaymasına imkân verdi.  Danca dili  dünya çapında yaklaşık altı milyon kişi tarafından konuşlmaktadır. Danimarka medyasında ve  tüm devlet  mevzuatında kullanılan  bir resmi  dildir .yüzyıllar boyu Danimarka, diğer İskandinav dillerinden daha fazla etkilendi . Danca dilinde  Almanca, Fransızca ve İngilizce’den oluşan  birçok sözcük  vcardır ve böylece  Danca dili kendini geliştirmeyi ve modernleşmeyi başardı.

İskandinav  ülkeleri ekonomisi her yıl  biraz daha  fazla gelişiyor . dünya çapındaki müşterileri   bu bölgeye cezbetmeyi başarmıştır , Danca tercümeleri için talepler gün geçtikçe artmaktadır

Danca  tercüme  projelerinize  büyük özen göstererek  dikkatli bir şekilde  süreci yönetiyoruz. Danca tercüme  projeleriniz  her alanda ve her  sektörde  yüksek derecede  tecrübeye  sahip  ve  profesyonel  tercümanlarımız  tarafından  ifa edilmektedir. Danca çeviri fiyatları hakkında bilgi almak için tıklayınız.