Çin Halk Cumhuriyeti Hakkında

Yüzölçümü itibariyle dünyanın üçüncü ülkesidir , nüfus itibariyle dünyanın  en büyük  bir  Asya ülkesidir  kuzey batı bölgesinde Rusya , doğu tarafında  güney kore , kuzey bölgesinde Moğolistan, güney batısında Afganıstan, pakistan , güney tarafından sınırı Hindistan Butan, Nepal  Laos, ve  kuzey Vietnam ve büyük okyanus ile çevirilidir

Çinin yüz ölçümü on milyon km2 ‘dir çin dünyanın en yüksek tepesi olan himalaya dağları ile çevirilidir ülekinin  büyük arazileri  tarım arazisidir aynı zamanda çinin kuzey tarafı çöl ile kaplıdır. Ülkenin   dörtte biri yayla ,  üçte biri dağlık,  yüzde onbeşi ovalıktır, tabii güzelikleri , yeşil yaylaları, ve akar suları bulunmaktadır,  oluşan nehirler okyanusa dökülür. Ülke toprakların 10% onu ormanla kaplıdır , çinde çok sayıda memeli vahşi hayvanlar yaşamaktadır, Hayvanların dünya türlerinin 11% çinde bulunmaktadır,  nesli tükenmeye yüz tutan   panda ,semenderler gibi hayvanlar yaşamaktadır. Diğer taraftan balık türlerinin 10% çinde bulunmaktadır.Çin  zengin tabii kaynaklara sahiptir.  Çok sayıda maden yatakları bulunmaktadır, demir üretiminde dünya ikincisi konumuddadır, Antimon ve tungsten üretiminde de dünyada ilk sırayı alan Çin, kalay üretiminde ise dünyada ikinci sırada bulunmaktadır. Molibden, civa ve bizmuttan başka az miktarda bakır, çinko, kurşun ile krom ve nikel vardır. Kalsiyum florür, grafit, mağnezit, talk, tuz mineralleri, asbest ve baryum rezervlerinin yanısıra, kükürt ve fosfat da kayda değer madenlerdendir.

Yeminli Çince Tercüme

Çin’ce Tercüme Hizmetleri 7/24 Dünya tercüme bürosu tarafından sunulmaktadır. Sözlü yazılı her türlü Çin çeviri hizmetleri sunuyoruz. Web sitesi tercümeleri, her türlü noter tasdikli belgeler, tıbbi, hukuki, ticari, teknik  tercümeleri itinalı bir şekilde yapıp müşteriye teslim etmekteyiz. Teklif almak için elektronik posta ile bize ulaşın zamanında teslim garantisi veriyoruz. Türkçeden Çinceye veya İngilizceden Çinceye  (veya Çinceden başka bir dile); her türlü teknik tercümeler  bilimsel  dergi  ve  makaleleri, tıbbi dergileri, ve  hürlü yasal belgeleri Mandarin Çincesine tercüme ediyoruz.

Her türlü patent mahkeme kararı, veri tabanı, spesifikasyon, uygunluk sertifikaları, ticaret sicil sertifikaları tüm ekibimiz lSO sertifikalarına sahiptirler. Geleneksel çin Çin Tıbbi kitaplar ve dergiler, Mandarin tıbbi ve sağlık sertifikaları dahil olmak üzere her türlü belgeyi tercüme etmekteyiz.

Farklı Sektörlerde profesyonelce Patent Çeviri Hizmetleri, Elektrik Ve Elektronik Bilgisayar, güneş, Rüzgar enerjisi, Bilgi Ve İletişim Teknolojileri, Mekanik Ve Proses Mühendisliği, Optik Kimya İlaç, Biyoloji Ve Biyoteknoloji sektöründe bulunan tüm  belgeleri  uzman kadromuz ile tercüme etmekteyiz.

Kalite garantisi ve müşteri memnuniyeti ve zamanında teslim konusuna çok önem vermekteyiz.