Tercüme Hizmetlerimiz Anlayışımızı Kolaylaştırır

Ardıl tercüme

Ardıl Turne ve Eşzamanlı Tercüme Gereksinimlerinizi Karşılamaktayız Dünya tercüme Büroları  tercümanları arasında kolaylıkla bulacağınız dil akıcılığını göreceksiniz. Ardıl tercüme, simultane tercümeye göre en büyük farkı konuşma bittikten sonra çeviriye başlanması ile yazılan hizmettir.

Simultane Tercüme

Uzmanlık + Ekipman = Başarı bir sonraki etkinliğinizde eşzamanlı olarak tercümana ihtiyacınız varsa,  Dünya Tercüme Bürolarına  başvurun. Tam boyutlu veya masaüstü tercüme kabinlerini kullanarak, simultane çeviri hizmeti vererek çok yetenekli tercümanları, daha sıkı programlara devam etmenize izin verirken dil engellerini kaldırmanıza yardımcı olabilir (eşzamanlı Tercüme ile zaman gecikmesi yoktur!). Her hoparlör konuştuğunda, yorumlayıcı, yorumlamayı ses alıcılarına ileten bir mikrofona dönüştürecektir. Yabancı dilde konuşanlar, kulaklıklarla gerçek zamanlı olarak rahatça dinleyebilirler. Ve elbette, eşzamanlı tercümeyi mümkün kılacak ekipmanı kurmak için bir teknisyenle destekleyebiliriz! Yabancı Konuklar İçin Tur Paketleri Meslektaşlarınızı, iştirakçilerinizi, alıcılarınızı, satıcılarınızı veya ofisinizdeki, fabrikanızda,  veya diğer   tesislerindeki diğer iş bağlantılarını barındırıyorsanız, büyük olasılıkla misafirlerinize bir tur atmak isteyeceksinizdir. Tercümanlar   Tur Paketleri ile, artık hareket halindeyken eşzamanlı Tercüme sağlayabilirsiniz! Çevirmenler Türkiye konuklarınızın tur boyunca rahatça izlemelerine izin vermek için ihtiyaç duyduğunuz ses vericisi ve kulaklık alıcısı ile birlikte kaliteli bir tercüman sağlayacaktır. Tur paketleri teknisyen desteğini gerektirmez. Bir sonraki konferansınız, toplantılarınız veya turunuz için  Dünya Tercüme Büroları  kadrosu’dır. Ardıl tercüme ve simultane tercüme yapan tüm çevirmenlerimiz, çalışmalarında üstün profesyonellik ve doğruluk sergilemektedir, . Ardıl çevirmenlerimiz, jargon yüklü hukuk, tıp ve teknoloji gibi gelişmelerden haberdar olmak için düzenli eğitim alırlar. Sonuç olarak, bir ülkenin endüstriyel jargonunu yabancı dinleyiciler için kolay anlaşılır bir dile çevirmekte ustalık duyuyorlar. İşitmenin anlamaya eşit olduğundan emin olmamızın bir yolu budur. Dünya  Tercüme Büroları   Tercümanları  Türkiye’de , yorumun bir dildeki kelimeleri başka bir dildeki kelimelere dönüştürmekten başka bir şey olduğunu anlatmaktadır. Ayrıca Tercümanlarımız kültürel farklılıklar, lehçeler ve cümle yapılarına vurgu yapmaktadırlar. Ve bunların hepsinin gerçek zamanlı yapılması gerekiyor. Bu zorluğu yerine getirmek için, 100 farklı dilde ve lehçede konuşan 300 tercüman ve çevirmen uzmanının bulunduğu bir veritabanımız var. Pek çok yerde çok insana erişebildiğimiz için hemen hemen her ortam veya yere kısa sürede Tercüme uzmanları sağlayabiliriz.

 Yazılı ve Sözlü Tercüme Hizmetleri;

Dijital ses dosyaları ve diğer kaydedilmiş formatlarla çalışarak, Dünya Tercüme  bürosu tercümanların , mülakatların, konferansların, odak gruplarının, telekonferansların,  seminerler, toplantılar, dersler gibi sesli tercümeler sunar. Bilgili Uzmanlar Çevirmenler  Türkiye’de ve tüm dünya çapındaki ülkelerde transkripsiyon, yetenekli dilbilimcilerden daha fazlasıdır; Ayrıca, projelerinin konusuna hakim olup, aşağıdakilerle daha kaliteli olmasını sağlarlar: Tıbbi Transkripsiyon Yasal Transkripsiyon Web sitesi  Transkripsiyonu Not: Dijital dosya formatları şunları içerir: CD, MP3, WAV ve MP4. Tüm Ardıl tercüme ve simultane tercüme hizmetlerimiz Dünya Tercüme bürolarında en profesyonel şekilde sizlere sunulmaktadır. Eşsiz bir uzmanlık ve profesyonellik için Tercümelerinizde Dünya Tercüme Bürosunu  seçin!Dunyatercume34@gmail.com  ile  Bize e-posta gönderiniz  Dünya Tercüme Bürosu  Türkiye’de  profesyonelce  Tercüme hizmetleri veren bir  kurumdur     Benzersiz Uzmanlık ve Profesyonelce tercüme hizmetleri Farklı bir dilde konuşan bir kitleyle paylaşılacak bir görsel-işitsel sunumunuz var mı? İspanyolca, İtalyanca, Fransızca, Almanca, Rusça, Çince, Japonca, Arapça, Hintçe sesli veya altyazı ekle … veya hemen hemen başka herhangi bir dilde! Yeni Pazarlarla Görsel-İşitsel Bir Bağlantı Kurun sesi çevirme endüstrisindeki 37 yılı aşkın tecrübesiyle,  profesyonel personeli, itibar kazanmış firmalara ve yeni başlayan firmalara yönelik sesli uyarlamalar başarıyla gerçekleştirir. Seslendirme çalışmalarımızı tamamlayan Tercümanlar  alt yazı hizmeti, işitme engelli kitlelerin yanı sıra farklı bir dilde konuşanlar içih hizmet vermektedir. Sunduklarımız: Özel proje ihtiyaçlarınızı karşılayacak özel çözümlerAçık tonlama ve tonlamayla konuşan ve hassas telaffuzları kullanan yetenekli seslendirme sanatçısıEn üst kalitede bitmiş ürün sağlamak için gelişmiş görsel-işitsel ekipman 24 saat hizmet – müşteri hizmetleri temsilcilerimize her zaman başvurun!% 100 memnuniyet garantisi Dünya Tercüme Bürosu, çeşitli endüstrilere yüksek değerli iletişim hizmetleri sunmakta olan profesyonel bir çeviri hizmetleri şirketidir. Hizmetlerimiz arasında çeviri, tercüme, transkripsiyon, yerelleştirme, düzeltme ve görsel-işitsel hizmetler bulunmaktadır.

Profesyonel Seslendirme Hizmetleri

Yeni Pazarlarla Ses Bağlantısı Oluşturun Sesi çevirme endüstrisindeki 20 yılı aşkın tecrübesiyle, Dünya Tercüme ‘nin profesyonel personeli, itibar kazanmış firmalara ve yeni başlayan firmalara yönelik sesli uyarlamaları başarıyla gerçekleştirdi. Seslendirme çalışmalarımızı tamamlayan, altyazı hizmeti, işitme engelli kitlelerin yanı sıra farklı bir dilde konuşanlar tarafından da değerlendirilir. Sunduklarımız: Özel proje ihtiyaçlarınızı karşılayacak özel çözümler Açık tonlama ve tonlamayla konuşan ve hassas telaffuzları kullanan yetenekli seslendirme sanatçısı En üst kalitede bitmiş ürün sağlamak için gelişmiş görsel-işitsel ekipmanlarla 24 saat hizmet kalitemizden yararlanmak ardıl ve sözlü tercüme fiyatları hakkında bilgi almak için iletişim adresimizi ziyaret ediniz.