Yurtdışında Teknoloji Odaklı Şirketlerin Etkinleştirilmesi

Bugünün teknolojileri, işletmelerin birbirleriyle etkileşim kurma biçimini değiştiriyor ve yenilik, verimlilik ile yeni fırsatlar  meydana çıkıyor. Sonuç olarak, pek çok uluslararası şirket, çalışanlarının ve müşterilerinin, Tercüme hizmetleri konusunda uzmanlık gerektiren modern teknoloji ile eğitimli ve akıcı olmalarını istemektedir. Almanca teknik Tercümesi, teknik materyallerini diğer dillerde doğru şekilde üretmek isteyen tüm dünyadaki şirketler için bir kaynaktır. Tercümanlarımız , kılavuzlar, kullanım kılavuzları, montaj talimatları, web tasarımı, mühendislik, teknik yazı veya bilgi teknolojisi gibi sınırlı olmayan ancak teknik tercüme türleri için İngilizce’den Almanca’ya ve Almanca’dan İngilizce’ye tercüme yapmakta  uzmanlaşmıştır.

Güvenilir Tercüme Hizmetleri

Tercüme Şirketi, dünya genelindeki kurumsal müşterilere  iş  hazırlarken, Almanca’yı diğer küresel dillerle eşleştiren farklı dil kombinasyonlarında Almanca Tercüme hizmetleri sunmaktadır. Almanca’yı eşleştiren en popüler iki dilimiz İngilizce’den Almanca’ya Tercüme ve Almanca’dan İngilizce’ye Tercüme anlamına gelir.

İhtiyaçlarınızı karşılamak için ekstra yol kat edecek özel proje yöneticilerinize ek olarak. , hukuk, finans, ticaret, mühendislik, reklamcılık, ve ticaret gibi kendi özel alanlarında çalışan nitelikli uzman elemanlar   hazırlamaktayız.

REKABETÇİ FİYATLAR

Size en rekabetçi fiyatlarla uygun maliyetli Tercüme hizmetleri sunmaya çalışıyoruz.

HIZLI VE GÜVENİLİR

Tercüme projelerimizin hızlı ve sorunsuz bir şekilde yürütülmesini garanti altına almak için çaba sarf ediyoruz  ve zamanında teslim edebilecek  kaliteli Tercümeleriniz vardır.

MESLEKİ TAKIM

Bizi diğer Tercüme şirketlerinden ayıran nesne  şudur;  doğruluk ve tecrübemizdir. Alanımızdaki uzmanlar tarafından kapsamlı bir Tercüme hizmetleri sunuyoruz.

Çevirirler teknik işlemler

Genel görevleri daha spesifik ve karmaşık görevlere kadar geniş bir Tercüme yelpazesi ve yerelleştirme hizmetleri sunuyoruz. Ek hizmetler, belge düzeltme, SEO Tercüme, yazılım testleri ve çok daha fazlasını sunuyoruz. WEB siteleri, belgeler, yazılımlar ve multimedya için profesyonel teknik Tercüme hizmetleri sunmaktadır. % 100 kesinliğin önemini tam olarak anlıyor ve bu nedenle  yabancı ve  yerli çevirmenleri işe alıyoruz.

ÖRNEKLEME VE DÜZENLEME

Oldukça eğitimli, düzeltme yapan profesyonellerden oluşan bir ağ ile, Tercümelerinizin verimli, doğru ve düşük maliyetli bir oranda kontrol edilmesini sağlayarak belgelerinizin maksimum etkiye sahip olmasını sağlayoruz

LOKALİZASYON VE BİREYİŞ

Yeni pazarlar yeni zorluklar anlamına gelmekle birlikte, müşterilerimize yerelleştirme hizmetleri ile operasyonel ve dilsel engelleri aşmalarına yardımcı olabiliriz.içerikleri  daha iyi bir bağlantı oluşturmak için hedeflediğiniz kültüre yansıtacak şekilde sempatik bir şekilde değiştiririz.

MASAÜSTÜ YAYINCILIK

Sadece içeriği etkileyen dil değil, yerleşim ve tasarım da. Yazı tiplerinden görüntülere, hedef kitleyle çınlayan her yönün her pazarın çeşitli kültürel ve dil gruplarını incelemenize yardımcı olabiliriz.

YAZILIM LOCALIZATION

Yazılım yerelleştirme becerilerine mi ihtiyacınız var? Yerelleştirme süreci sırasında yazılımınızı dönüştürmede, ürünün kullanıldığı her yerde güvenilirlik ve işlevsellik sağlamak için ihtiyaç duyduğunuz yetenek, deneyim ve kaynakları sunuyoruz.

TRANSKRİPSİYON

Ses ve video dosyalarınızı daha sonra belge ve görüntüleyebileceğiniz bir metne dönüştürebiliriz. Çok çeşitli materyalleri ve sektörleri kapsayan işinizin ihtiyaç ve taleplerini karşılamaya yardımcı olabiliriz.

  • Yaklaşmakta olan Tercüme veya yerelleştirme projelerinizle ilgili ücretsiz danışma?
  • Almanca Teknik tercümeleriniz için üceretsiz fiyat teklifi hizmeti
  • Dünya çapında işletmeler tarafından güvenilen çeviriler

Küçük ölçekli yerel firmalardan, hane halkı isimlerine, çeşitli sektörlerde, her ölçekteki işletmeye çalışmaktan ve gereksinimlerini karşılamadan gurur duyuyoruz. Belgeleriniz için ücretsiz fiyat teklifi için tıklayınız.